Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Strefa Skoków: opcja zrobienia skoku ze spadochronem w tandemie

Strefa Skoków daje możliwość wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w wielu lokalizacjach i są tam różne warunki. Cena uzależniona jest także od tego, jak i, w jakim dokładnie miasteczku i kiedy odbywa się skok. Klienci mają możliwość również decydować się na różne opcje. Mogą przykładowo zdecydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora lub skok z filmem i fotografiami wykonanymi przez jeszcze jednego instruktora.

Oznacza to, iż każdy może decydować się stricte na taką usługę, na jakiej zależy mu najbardziej. Każdy skok ze spadochronem nad morzem to wydarzenie na mniej więcej 10 minut bezpiecznej adrenaliny. Wszyscy piloci są adekwatnie wyszkoleni, czyli nie ma niebezpieczeństwa, że komukolwiek miałoby się cokolwiek stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa.

Będzie czuwać on nad prawidłowym tokiem całego lotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, który uruchomi czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się z wyprzedzeniem. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku w tandemie. Aby wykonać skok w tandemie nie trzeba przejść żadnych szkoleń ani robić badań u lekarza. Istnieją tylko niektóre choroby nie będące wskazaniem do skoku. Należy również mieć więcej aniżeli 125 centymetrów i ważyć mniej niż 110 kilogramów. Jeśli spełnia się te wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz