Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Nowoczesne przyrządy diamentowe oraz maszyny do pocięcia betonu używane przez kadrę z firmy EL – JOT

Technika diamentowa stosowana do zrobienia cięć w betonie wykorzystywana jest przez przedsiębiorstwo EL – JOT. Ze względu na to że jest to technika wyjątkowo efektywna, to wszystkie wiercenie otworów w betonie zielona góra wykonywane są szybko, bez zabrudzeń oraz z jak największą dokładnością. Z zastosowaniem takiej techniki odwierty mogą zostać zrobione na sucho oraz na mokro, w szerokim obrębie średnic odwiertowych. Standardowo eksperci robią odwierty do jednego m. Jeżeli zleceniodawca zgłosi wezwanie na zrobienie dużego odwiertu, to metoda pracy dostosowana pozostaje na indywidualnych regułach.

Wiercenie metodą diamentową na sucho często wybierane jest wówczas, gdy budowa jest już ukończona, lecz trzeba się dostawać pod spód betonu. Zlecenia dotyczą wówczas: wzięcia próbek z gruntu, wykonania otworów w stropie oraz w ścianie betonowej, wykonania przewiertów elektrycznych, wykonywania przewiertów przy przebudowaniu budynków, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów a także pomiaru grubości elementu wykonanego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwala na szybkie tempo pracownicze i nie domaga się zaangażowania specjalnego operatora. Narzędzia diamentowe marki MAXIMA przebiją się przez beton bez jakiegokolwiek problemu, nie powodując powstawania zabrudzeń. Wycena dla wszystkich zleceń ustalana jest na indywidualnych zasadach. Zleceniodawcy, którzy się tu zapisują mają możliwość liczyć na cięcie oraz wiercenie w betonie na sucho i na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz