Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Czy warto kupić polisę dla swojego psa czy kota

Zabranie do swojego domu kota czy psa to wzięcie również odpowiedzialności za niego. Zwierzakowi należy bowiem zapewnić jedzenie i wodę, dopilnować jego higieny, a jeżeli okaże się to konieczne zająć się również odpowiednim leczeniem. Z są związane jakieś koszty, jakie przy chorobie albo wypadku mogą być naprawdę pokaźne. Z tego też powodu właściciele zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad zakupem jakiejś polisy, która by w tego typu przypadkach bardzo pomogła.

Jak się okazuje, ubezpieczenie kota online zaczyna być dostępne w coraz większej ilości towarzystw ubezpieczeniowych. Co prawda na razie będzie ono do wykupienia tylko jako dodatek do jakiegoś innego ubezpieczenia, ale dobrze, że w ogóle takie możliwości się pojawiły.

Zależnie od towarzystwa, polisa na zwierzęta będzie obejmowała różne ryzyka. Przeważnie będzie to leczenie przy wypadku albo chorobie, koszty uśpienia czy kradzież. Bardzo przydającą się i wartą rozważenia możliwością jest ochrona OC. W sytuacji, gdy zwierzę narobi jakiś szkód lub ugryzie kogoś, to odszkodowanie z takiego zdarzenia zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela.

Przeciętne ubezpieczenie psa online to wydatek kilkudziesięciu złotych w skali roku, tak więc już przy jednej nieplanowanej wizycie u weterynarza powinno się zwrócić. Co ważne, polisą objąć można nie tylko koty i psy, lecz również inne zwierzęta. W wielu firmach ubezpieczeniowych będą to ptaki i rybki, ale jeśli zacznie się dobrze szukać, to znajdzie się również ubezpieczenie na świnki morskie, chomiki, króliki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz