Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Strefa Skoków: opcja wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki mają miejsce w różnych lokalizacjach i panują tam różne uwarunkowania. Kwota zależna jest również od tego, w jaki sposób i, w jakim dokładnie mieście i w jakim terminie ma miejsce skok. Zainteresowani mają możliwość również wybierać różne warianty. Mogą na przykład zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem kręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz fotografiami zrobionymi przez dodatkowego pilota.

Oznacza to, iż każdy może zdecydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skok ze spadochronem hel to przygoda na około 10 minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny. Wszyscy instruktorzy są adekwatnie przeszkoleni, czyli nie ma ryzyka, że komuś mogłoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa.

Czuwa on nad odpowiednim tokiem konkretnego lotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, jaki uruchomi czaszę zapasową na określonej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku tandemowego. Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przejść jakichś kursów ani zrobić badań u lekarza. Są jedynie niektóre schorzenia nie będące wskazaniem do skoku. Należy też mierzyć więcej aniżeli sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kilogramów. Jeśli spełni się te wymagania, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz