Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Opracowany w łatwy sposób formularz zgłoszeniowy dla pań, które planują być konsultantkami firmy Avon

Reguły współpracowania z marką Avon udostępnione są na witrynie firmowej, co umożliwi wyjątkowo łatwo w całej procedurze się zorientować. Jeśli któraś z klientek firmy zechce zostać konsultantką, to ma możliwość zrobić to całkowicie darmowo, za pomocą strony www. Zalety z objęcia funkcji konsultantki to: uzyskiwanie korzystnych rabatów już od jednego kosmetyku, prezenty z programu na start, uczestnictwo w konkursie punktowym zbieraj punkty i wygrywaj nagrody, dyplomy i podarunki dla najlepszych klubowiczek, darmowe kursy w formie stacjonarnej oraz internetowe, bony na kosmetyki, darmowe warsztaty make up, szansa do przełożenia daty opłaty za kosmetyki do 21 dni od terminu wystawiania faktury, dostęp do katalogów z 2kampanijnym wyprzedzaniem, okazja nabycia nowości ze znaczącym kuponem rabatowym i szybciej niż inni klienci, propozycje wyprzedażowe do 50% taniej, nawiązywanie nowych znajomości, szansa rozwijania się w Avon jako lider sprzedaży, możliwość składania zamówienia w każdej sytuacji i na nieustaloną odgórnie sumę, jak i zero negatywnych skutków w związku z rezygnacją. Jeśli natomiast pracownica chce odbudować swoje konto, to wystarczy odnowić kwestionariusz. Jest to także bezpłatne. Konsultantkami Avonu często zostają młode mamy, które chcą dłużej trochę zostać ze swoimi dziećmi i równocześnie nie pozostać bez zarobku.

W dodatku jest to świetne wyjście dla studentów i studentek, którzy chcieliby zarobić więcej pieniędzy na życie na studiach, a nie interesuje ich praca za barem bądź roznoszenie ulotek. Co ciekawe, znacznie częściej konsultantkami zostają także kobiety w starszym wieku, którym zależy na tym, aby nie siedzieć w mieszkaniu i w dalszym ciągu rozwijać się towarzysko. Decydując się na pomysł taki jak zostań konsultantką można w szybki sposób zapewnić sobie dodatkowy dochód. Aby być konsultantką nie trzeba mieć wcześniejszego praktyki w sprzedaży. Informacje o tym, w jaki sposób zostać konsultantką Avonu są czytelne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz