Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Co na posadzkę? Typy desek oraz paneli

Deska barlinecka jest najlepszej klasy podłogą złożoną z trzech warstw. Jest ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest dzielna na wszystkie odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje izolacje akustyczną i termiczną. Duża zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Wolno ją stosować w pokojach dziecinnych oraz sypialniach. Prócz sztampowej trzy warstwowej technologii, materiał ma także siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a w następnej kolejności akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony poprzez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej posadzki są wykonane z drzewa.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia klienta. Możemy nawet zamówić panele podłogowe gruntownie surowe oraz sami je oporządzić – przetestuj panele podłogowe Kalisz. Po kilku latach użytkowania posadzkę jesteśmy w stanie rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować żeby po raz kolejny uzyskać wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas kilka ważnych wyborów. Po pierwsze musimy wybrać klasę drewna z której posadzka będzie wykonana. Klasy bazowe to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Kolejne rodzaje różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. Następnie czeka nas wybór między deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz