Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Budownictwo

Centralne odkurzacze – jakie są ich wady i zalety

Właściciele własnych domów od pewnego czasu mają nowe rozwiązanie jeśli chodzi o utrzymanie wnętrza w czystości, jakim są odkurzacze centralne beam. Wprawdzie urządzenia te są znane od wielu lat, lecz do tej pory powszechnie były używane głównie w hotelach. Ale wytwórcy dostrzegli rosnące zainteresowanie tym obszarem, i w sprzedaży zaczęły się pojawiać wersje dostosowane do indywidualnych klientów.

Odkurzacze centralne zestawy opierają się na naprawdę prostych zasadach. W jednym miejscu zainstalowana zostaje jednostka centralna, a od niej zostają rozprowadzone rury do każdego pomieszczenia we wnętrzu. Rury te montuje się w ścianach lub stropach, dzięki czemu praktycznie ich nie widać. Na końcach umieszcza się niewielkie wyloty, do których podłączać można na zmianę roboczą końcówkę. Plusów takiego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim odkurzacze centralne vacuflo nie mają przewodów, jakie podczas odkurzania jedynie by przeszkadzały. Nie ma też problemów z dostępem do gniazdek, bowiem elastyczny, długi na kilka metrów wąż pozwoli dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Odkurzacze centralne cyclovac są również dużo wydajniejsze od zwykłych. Dzięki temu że dysponują kilka razy większą mocą, to samo sprzątanie jest dużo szybsze i dokładniejsze. Jeśli dołoży się do tego zaawansowany zestaw filtrów przeciwpyłowych, to takie rozwiązanie świetnie się sprawdza również w przypadku alergików. Nie można też zapominać o cichym działaniu, bowiem taki odkurzacz wcale nie męczy hałasem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz